Samira dostojna dama w psim futrze MA DOM!!! 0
12.jpg

Samira to bardzo przyjacielska sunia. Niegdyś wojowała z każdym psem, obecnie spokorniała. Jest spokojna, rzadko kiedy zaszczeka na mijanego psa. Pięknie chodzi na luźnej smyczy, spacery sprawiają jej przyjemność i pozwalają cieszyć się chwilami spędzonymi poza boksem. Nasza podopieczna bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem. Uwielbia swoich wolontariuszy, mizianie po brzuszku, drapanie, tarzanie się, głaskanie i po prostu bycie obok. Jej mądre i rozczulające spojrzenie często łamie nam serca. Samira dzielnie znosi też czesanie i zabiegi pielęgnacyjne. Ostatnio miała czyszczone ząbki i korektę wargi. Sunia lubi też smaczki, więc współpraca z nią, np. na skupianiu uwagi nie jest problemem. Samira jest duża i już wiekowa, ma również problem ze stawami. Odnajdzie się zarówno w domu z przestrzenią, jak i w mieszkaniu. Sunia potrzebuje lepszego życia i nowej rzeczywistości. Takiej z prawdziwego zdarzenia, z opiekunem na całe życie, z dala od szarej codzienności, na którą jest teraz skazana.

Samira brała udział w akcji Adoptuj Warszawiaka. Podczas Warszawskiego Dnia Zwierząt 2018 spisała się świetnie. Bez problemu jechała autobusem. Grzecznie spacerowała i mijała inne psy. Gwar, który towarzyszył wydarzeniu nie wywołał u Samiry lęku itp. Sunia okazała się bardzo miejskim psem.

To nasza trzecia akcja z Samirką. Za każdym razem pokazuje się z jak najlepszej strony- zrównoważona, spokojna, uległa, wciskająca się w człowieka i wymuszająca głaski. Wymiziana przez dzieci z każdej strony. Do zdjęć pozowała jak zawodowa modelka, a w samochodzie bardzo grzeczna.

Samira czeka na swojego człowieka w Schronisku na Paluchu w Warszawie.

Jeśli chcesz poznać Samirę skontaktuj się z wolontariuszami: 

Edyta 604 177 434, Tim 797 417 690, Weronika 667-036-547.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.