Bono 50 kg miłości MA DOM 0
8.jpg

Bono jest pięknym, dużym i bardzo mądrym psem! Czeka na dom w schronisku na Paluchu w Warszawie od grudnia 2017 roku. W tym czasie dał nam się poznać jako pies stabilny emocjonalnie (chociaż w warunkach schroniska Bono potrafi bronić zasobów), posłuszny i mądry. Już z daleka wypatruje swoich wolontariuszy, bardzo czeka na spacer, a kiedy wychodzi jego radość jest ogromna!

Bono bardzo lubi długie spacery, lubi przebywać w towarzystwie człowieka, z którym bardzo mocno się związuje emocjonalnie. Od jakiegoś czasu chodzi na spacery z innymi psami. Przy zbytniej natarczywości Bono się po prostu wycofuje. Bardzo ładnie reaguje na inne zrównoważone psy. Wiemy jednak, że nie zaakceptuje kota i biorąc pod uwagę, że broni wszystkiego co według niego należy chronić, na swoim terytorium zapewne też nie zaakceptuje innego psa.

Bono będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny! Szukamy dla niego domu z ogrodem z regularnymi spacerami. Jednak ogród, zabawy piłeczką, bieganie i szaleństwa na otwartej, ale bezpiecznej przestrzeni to jest to, co Bono kocha najbardziej!

Serdecznie polecamy tego wielgachnego psa do adopcji! 

Kontakt w sprawie adopcji: Norbert 696 645 279, Małgosia 664 92 33 11

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.